Pościel wełniana, to nie tylko wspaniały wygląd i komfort użytkowania, ale przede wszystkim samo zdrowie. Kołdry camel, kołdry wełniane, podkłady wełniane, poduszki, zapewniają spokojny sen, dobre samopoczucie, regeneracje sił.

 Pościel  wełniana marki "Złote Runo" powstaje od 2002 roku i cieszy się dużym uznaniem wśród wielu klientów. Wszystkie wyroby wykonane sa ze 100% czystej żywej wełny, a jakość jest zgodna ze standardami The Woolmark Company.

Posiadają ocenę kliniczną w zakresie przydatności i skuteczności w rehabilitacji wielu schorzeń i dolegliwości  ( podsumowanie OCENY znajdziesz TUTAJ) i są zarejestrowane jako wyroby rehabilitacyjne w Urzędzie Rejestracji Leków, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Warszawie.

W razie braku zdecydowania i wątpliwości jaką kolekcję wybrać – prosimy o kontakt, podpowiemy i dopasujemy pościel do Państwa indywidualnych potrzeb.

Sklep internetowy sen8.pl oferuje wyłącznie produkty sprawdzone w użytkowaniu przez wielu zadowolonych klientów, sami też użytkujemy większość z nich. Opieramy sie na sprawdzonych dostawcach, którzy spełniają wymagane standardy i normy, a także posiadają wszelkie stosowne certyfikaty.

Dla stałych klientów oferujemy specjalne warunki zakupu, rabaty i inne okolicznościowe okazje.


Dział obsługi Klienta:

e-mail: sklep@sen8.pl

tel. 512 996 371 od pon. do pt. w godz. 10:00 do 18:00   

Facebook - https://www.facebook.com/Sen8  

 

Realizacja zamówienia:

Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 3 dni roboczych w zależności od wybranego sposobu dostarczenia towaru.

 

Dostawa:
dostawa bezpłatna już od kwoty 99 zł. Koszty dostawy do kwoty 99 zł, wynoszą 12 zł. Przesyłki kurierskie dostarczane są na drugi dzień po nadaniu. Sprzedaż i wysyłka produktów dostępnych w sklepie Sen8.pl prowadzona jest na terenie całej Polski.


Istnieje także możliwość wysyłki zagranicznej, jednak warunki każdorazowo ustalane są indywidualnie z Klientem.