raty przez internet leasing przez internet

Pościel wełniana, kołdry camel, kołdry wełniane, podkłady wełniane, poduszki ortopedyczne, to zbiór  naszych sprawdzonych pościeli wełnianych, dzięki którym sen staje się przyjemnością.

 

Pościel z wełny jest antyreumatyczna i antyalergiczna. Jest higieniczna i nie wymaga powlekania w poszewki. W naszym sklepie oprócz staranie wybranych kolekcji, uzyskacie Państwo wiele informacji o pościeli wełnianej, jej rodzajach i właściwościach zdrowotnych.

W razie braku zdecydowania i wątpliwości jaką kolekcję wybrać – telefonicznie podpowiemy i dopasujemy pościel do Państwa indywidualnych potrzeb.

Sklep internetowy sen8.pl oferuje produkty, które zaspokoją zróżnicowane potrzeby różnych osób, produkty, które  świetnie nadają się na prezent ślubny, urodzinowy, rocznicowy, Komunię Św.

 

Dla stałych klientów oferujemy specjalne warunki zakupu, rabaty i inne okolicznościowe okazje ( dokładna oferta dostępna telefonicznie )

Dobry sen to dobre zdrowie

Wybierz naszą kolekcję i pościel sobie zdrowie


Dział obsługi Klienta:

e-mail: sklep@sen8.pl

tel. 512 996 371 od pon. do pt. w godz. 10:00 do 18:00   

    

 

Realizacja zamówienia:

Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 3 dni roboczych w zależności od wybranego sposobu dostarczenia towaru.

 

Dostawa:
dostawa bezpłatna od kwoty 99 zł. Koszty dostawy do kwoty 99 zł, wynoszą 9 zł. Przesyłki kurierskie dostarczane są na drugi dzień po nadaniu. Sprzedaż i wysyłka produktów dostępnych w sklepie Sen8.pl prowadzona jest na terenie całej Polski.


Istnieje także możliwość wysyłki zagranicznej, jednak warunki każdorazowo ustalane są indywidualnie z Klientem.