raty przez internet leasing przez internet

Pościel wełniana inwestycją w zdrowie, komfort, zadowolenie z użytkowania……

Pościel wełniana – fakty!

Pościel wełniana produkowana jest z różnych gatunków wełen. Najbardziej ceniona jest wełna owcza z merynosów australijskich, wełna z kóz kaszmirskich oraz wielbłądzia, która uchodzi za najbardziej ekskluzywną pościel w sypialni.

Pościel wełniana jest jedną z droższych pościeli na rynku polskim, lecz pomimo tego cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów, jest przez nich ceniona ze względu na swoje właściwości zdrowotne ( potwierdzone badaniami ), które bardzo korzystnie wpływają na poprawę wielu schorzeń oraz funkcjonowanie organizmu.

Pościel wełniana  jest miła w dotyku i nie wymaga powlekania w poszewki, daje bardzo przyjemne uczucie ciepła – utrzymuje stałą temperaturę ciała –  nadmiar ciepła jest oddawany przez włos wełniany do otoczenia,  lub  zatrzymywany przez włos jeśli temperatura otoczenia jest zbyt niska. Śpiąc pod taką pościelą nie odkrywamy się i nie narażamy naszych stawów na ich przegrzanie lub wyziębienie, dzięki czemu nie utrwalają się zmiany reumatyczne.

Bez poszewek włos wełniany  masuje naszą skórę robiąc delikatny mikro masaż, dzięki czemu pobudza zakończenia nerwowe, reguluje ciśnienie krwi, łagodzi nerwobóle oraz problemy związane ze stawami i kręgosłupem. Pościel wełniana jest antyalergiczna, ze wskazaniem  dla osób nie uczulonych na wełnę. Jej ujemna jonizacja oraz duża zawartość lanoliny we włosie uniemożliwia rozwój roztoczy oraz niweluje przyciąganie  kurzu i brudu. Brud oraz martwy naskórek osadza się na końcówkach włosa i nie wnika głęboko, co jest łatwo wytrzepać na trzepaku lub odkurzyć odkurzaczem.

Pościel wełniana cieszy oko w sypialni, jest elegancka i zarazem praktyczna w użytkowaniu . Osoby, które śpią w takiej pościeli „uzależniają” się od niej, cenią sobie wygodę spania i nie chcą słyszeć o innych możliwościach.