Poduszka ORTOPEDYCZNA LHIMBI MAGIC DREAM 42x72x13

Nowy

Luksusowa Poduszka  Magic Dream idealnie dopasowuje się do kształtu głowy i szyi dlatego śpi się na niej wygodnie bez bólów kręgosłupa w dowolnej pozycji.


 

 

   

Więcej szczegółów

237,00 zł

-313,00 zł

550,00 zł

Więcej informacji

Skorzystaj z naszej wyjątkowej OFERTY ŚWIĄTECZNEJ.

Do zamówień powyżej 500 zł dodajemy wartościowy prezent - luksusową poduszkę MAGIC DREAM. Kod: MD1

Luksusowa Poduszka Magic Dream 

Poduszka to element który ma decydujący znaczenie dla Twojego wypoczynku. Jej zadaniem jest jak najlepsze dopasowanie się do naszego ciała, aby w dowolnej pozycji spało się nam wygodnie i komfortowo .

Poduszka marki Magic Dream wykonana jest z opatentowanej, pianki termoelastycznej. Ten oryginalny w swojej strukturze materiał charakteryzuje się zmianą swojej elastyczności w zależności od temperatury. Wypełnienie (wkład) poduszki odlewany jest w formie stąd jego struktura jest jednolita w całej swojej objętości. Perforacja umożliwia idealną wentylację i odprowadzenie wilgoci na zewnątrz. Pod wpływem ciepła wydzielanego przez  ludzki organizm idealnie dopasowuje się do jego kształtu, jednocześnie zwiększając powierzchnię podparcia, co skutkuje wzrostem komfortu użytkowania i redukuje napięcie mięśni karku. Dostosowuje się do kształtu głowy i karku nie powodując nacisku zwrotnego. Cecha ta w połączeniu z porowatą strukturą materiału termoelastycznego, który pobudza krążenie krwi, sprawia że poduszki z pianki termoelastycznej są stosowane w profilaktyce zdrowotnej.

 Dlaczego warto  kupić poduszkę Magic Dream

  •  sen na niej gwarantuje odprężenie i rozluźnienie napiętych przez cały  dzień mięśni, nie powodując nacisku zwrotnego.
  •  Idealne dopasowuje się do naturalnych krzywizn odcinka szyjnego  kręgosłupa,
  •  nie ogranicza krążenia (nie powoduje nacisku na naczynia krwionośne),
  •  można stosować pod  plecami w celu regeneracji kręgosłupa,
  •  inteligentne dopasowanie do kształtu ciała,
  •  doskonała ergonomiczna pozycja snu,
  •  relaks dla mięśni karku i szyi.
  •  poduszka nie deformuje się nawet podczas długiego użytkowania ( nawet  po 3 latach nie zmienia swojego kształtu i właściwości),
  •  idealna jako turystyczna (po zwinięciu zajmuje mało miejsca, po  rozłożeniu wraca do pierwotnego kształtu),
  •  antybakteryjna poszewka z bawełny z dodatkiem włókien srebra posiada właściwości antybakteryjne i antystatyczne,

Jeśli lubisz spać wygodnie i komfortowo- wybierz poduszkę Magic Dream.

Sen na niej to czysta przyjemność.

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Magic Dream …aby spało się lepiej - poduszka inna niż wszystkie! i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

http://www.ceneo.pl/26869401#tab=reviews

iwona
Polecam
Ocena:
5/5 Wystawiono 3 lata temu

Po raz pierwszy wstałam bez bólu karku i zesztywniałych ramion - myślałam że to będzie kolejna zakupiona przeze mnie "cud" poduszka ale okazało sie że rzeczywiście to cud :) jest świetna!!

Oferowane przez nas wyroby wełniane są piękne i trwałe, jednak aby przez lata móc w pełni korzystać z ich wyjątkowych właściwości wymagają odpowiedniej pielęgnacji. W tym celu polecamy sprawdzony specjalistyczny, antybakteryjny środek piorąco - konserwujący LANOLIN. Jego innowacyjny skład skutecznie oczyszcza i chroni strukturę włókien wełnianych. Pozwala na długo zachować estetyczny wygląd oraz cenne dla zdrowia właściwości produktów z czystej żywej wełny.