Poduszka ORTOPEDYCZNA LHIMBI MAGIC DREAM 42x72x13

Nowy

Luksusowa Poduszka  Magic Dream idealnie dopasowuje się do kształtu głowy i szyi dlatego śpi się na niej wygodnie bez bólów kręgosłupa w dowolnej pozycji.


 

 

   

Więcej szczegółów

229,00 zł

-321,00 zł

550,00 zł

Więcej informacji

Oferta BLACK FRIDAY END CYBER MONDAY, ważna do 27.11.2017

Luksusowa Poduszka Magic Dream 

Poduszka to element który ma decydujący znaczenie dla Twojego wypoczynku. Jej zadaniem jest jak najlepsze dopasowanie się do naszego ciała, aby w dowolnej pozycji spało się nam wygodnie i komfortowo .

Poduszka marki Magic Dream wykonana jest z opatentowanej, pianki termoelastycznej. Ten oryginalny w swojej strukturze materiał charakteryzuje się zmianą swojej elastyczności w zależności od temperatury. Wypełnienie (wkład) poduszki odlewany jest w formie stąd jego struktura jest jednolita w całej swojej objętości. Perforacja umożliwia idealną wentylację i odprowadzenie wilgoci na zewnątrz. Pod wpływem ciepła wydzielanego przez  ludzki organizm idealnie dopasowuje się do jego kształtu, jednocześnie zwiększając powierzchnię podparcia, co skutkuje wzrostem komfortu użytkowania i redukuje napięcie mięśni karku. Dostosowuje się do kształtu głowy i karku nie powodując nacisku zwrotnego. Cecha ta w połączeniu z porowatą strukturą materiału termoelastycznego, który pobudza krążenie krwi, sprawia że poduszki z pianki termoelastycznej są stosowane w profilaktyce zdrowotnej.

 Dlaczego warto  kupić poduszkę Magic Dream

  •  sen na niej gwarantuje odprężenie i rozluźnienie napiętych przez cały  dzień mięśni, nie powodując nacisku zwrotnego.
  •  Idealne dopasowuje się do naturalnych krzywizn odcinka szyjnego  kręgosłupa,
  •  nie ogranicza krążenia (nie powoduje nacisku na naczynia krwionośne),
  •  można stosować pod  plecami w celu regeneracji kręgosłupa,
  •  inteligentne dopasowanie do kształtu ciała,
  •  doskonała ergonomiczna pozycja snu,
  •  relaks dla mięśni karku i szyi.
  •  poduszka nie deformuje się nawet podczas długiego użytkowania ( nawet  po 3 latach nie zmienia swojego kształtu i właściwości),
  •  idealna jako turystyczna (po zwinięciu zajmuje mało miejsca, po  rozłożeniu wraca do pierwotnego kształtu),
  •  antybakteryjna poszewka z bawełny z dodatkiem włókien srebra posiada właściwości antybakteryjne i antystatyczne,

Jeśli lubisz spać wygodnie i komfortowo- wybierz poduszkę Magic Dream.

Sen na niej to czysta przyjemność.

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Magic Dream …aby spało się lepiej - poduszka inna niż wszystkie! i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

http://www.ceneo.pl/26869401#tab=reviews

iwona
Polecam
Ocena:
5/5 Wystawiono 3 lata temu

Po raz pierwszy wstałam bez bólu karku i zesztywniałych ramion - myślałam że to będzie kolejna zakupiona przeze mnie "cud" poduszka ale okazało sie że rzeczywiście to cud :) jest świetna!!