raty przez internet leasing przez internet
Atłas poduszka Zobacz większe

Atłas poduszka 40 x 75

Nowy

Poduszka wykonana ze 100% czystej, żywej wełny czesankowej merynosa australijskiego i atłasu.

Więcej szczegółów

190,00 zł

Opis

Czas realizacji zamówienia:ok. 3 dni robocze
Gwarancja:3 lata na wełnę, 1 rok na wkład wewnętrzny
Wymiar:40 x 75 cm
Tolerancja wymiarów:2,5 %

Więcej informacji

Poduszka wykonana z jednej strony ze 100% czystej, żywej wełny czesankowej merynosa australijskiego, z drugiej z materiału atłasowego.

Poduszka jest miła w dotyku i bardzo miękka. Jedna strona poduszki jest w kolorze naturalnej bieli, druga (atłasowa) ma charakterystyczny wzór. Ze względu na swoje szczególne właściwości najlepiej stosować ją bez poszewek tak, aby zapewnić maksymalny kontakt skóry z wełną. Poduszka ma wkład wewnętrzny wypełniony granulatem poliestrowym. Każda poduszka posiada zamek błyskawiczny co umożliwia zdejmowanie poszewki do prania ( prać w temperaturze do 30 stopni C - program do prania wełny ).

Zastosowane w poduszkach naturalne włókno wełniane ma korzystne właściwości higieniczne i zdrowotne. Powierzchnia włókna wełny pobudza zakończenia nerwowe, poprawiając tym samym krążenie i zmniejszając ból. Poduszka (podpora karku i szyi) ma zastosowanie u osób dotkniętych schorzeniami górnego odcinka kręgosłupa, odciąża  kręgosłup w trakcie leżenia i spania, ogrzewa i stabilizuje odcinek szyjny kręgosłupa. Poduszka może być używana również jako podpora karku i szyi w czasie ćwiczeń rehabilitacyjnych.

Polecamy spać na wełnianej stronie poduszki ( wełną do ciała ).