raty przez internet leasing przez internet

Poduszka wełniana Camel Elegant

Nowy

Miękka i puszysta poduszka wełniana wykonana z dwóch rodzajów czystej żywej wełny: jedna strona poduszki jest z  wełny merynosów australijskich, druga  strona jest z wełny camel.

Więcej szczegółów

390,00 zł

Opis

Materiał:wełna czesankowa merynosów australijskich oraz camela
Czas realizacji zamówienia:do 3 dni roboczych
Gwarancja:3 lata część wełniana
Wymiar poduszki:40 x75cm
Tolerancja wymiarów:2,5%

Więcej informacji

Poduszka wełniana wykonana jest z wełny czesankowej merynosów australijskich i camela.

Jedna strona poduszki jest koloru kawy cappuccino, udekorowana motywem brązowych liści, druga strona jest gładka w kolorze brązu lub ew. na indywidualne życzenie w kolorze cappuccino.

Jej puszysta miękkość zachęca do wypoczynku. Ze względu na swoje szczególne właściwości najlepiej stosować ją bez poszewek tak, aby zapewnić maksymalny kontakt skóry z wełną. Poduszka ma wkład wewnętrzny wypełniony granulatem poliestrowym. Każda poduszka posiada zamek błyskawiczny co umożliwia wymianę wkładu.

Zastosowane w poduszkach naturalne włókno wełniane ma korzystne właściwości higieniczne i zdrowotne. Szorstka powierzchnia włókna wełny pobudza zakończenia nerwowe, poprawiając tym samym krążenie i zmniejszając ból. Poduszka (podpora karku i szyi) ma zastosowanie u osób dotkniętych schorzeniami górnego odcinka kręgosłupa,  odciąża kręgosłup w trakcie leżenia i spania,  ogrzewa i stabilizuje odcinek szyjny kręgosłupa. Poduszka może być używana również jako podpora karku i szyi w czasie ćwiczeń rehabilitacyjnych.

Każdy produkt opatrzony marką Złote Runo ma szerokie zastosowanie profilaktyczno-terapeutyczne i jest zalecany w leczeniu dolegliwości bólowych wielu schorzeń narządu ruchu, szczególnie w procesie rehabilitacji stanów pourazowych i złamaniach, schorzeń reumatycznych, stanach zapalnych, zmianach zwyrodnieniowych stawów kończyn i kręgosłupa.

Dwustronna poduszka wełniana jest naturalnym uzupełnieniem kompletu - kołdra i podkład wełniany (Termoterapia® lub błam Merino).