raty przez internet leasing przez internet

Tylko online

Lanolin 1L - z nanosrebrem, łagodny koncentrat

Nowy

Sprawdzony przez klientów antybakteryjny płyn w formie koncentratu o konsystencji balsamu, do prania i pielęgnacji pościeli wełnianej (kołdry, podkłady ), delikatnych tkanin i wielu innych zastosowaniach. Płyn zawiera nanocząsteczkami srebra aXonnite o działaniu antybakteryjnym.
Wyśmienicie sprawdza się jako antybakteryjne mydło w płynie.
Myje, dezynfekuje, nawilża, pielęgnuje.
Nanosrebro posiada efektywne właściwości bakteryjno-, wiruso- i grzybobójcze
Bardzo wydajny.
Wyniki badań wykazały, że dodatek srebra aXonnite Silver:
– hamuje wzrost drobnoustrojów (wysoka biobójczość);
– usuwa źródła nieprzyjemnych zapachów.
Badania wykazały również, że aXonnite Silver redukuje drobnoustroje tlenowe wyizolowane ze skóry, oznacza to, że wyrób stosowany na powierzchni skóry lub w kontakcie z nią chroni ją przed infekcjami bakteryjnymi oraz zapobiega powstaniu zakażeń skórnych.

kup więcej - zapłać mniej!

Przy zamówieniu 2 szt. lub więcej, dodajemy bardzo wygodną maseczkę ochronną dwuwarstwową profilowaną - bawełna 100%, która świetnie sprawdzi się w upalne dni.

zamów 2 szt. - w cenie 81 zł z wysyłką

zamów 3 szt. - w cenie 99 zł - wysyłka gratis 

zamów 4 szt. - w cenie 116 zł - wysyłka gratis

Zamawiając poprzez InPost  Paczkomaty, zamówienie wysyłamy do paczkomatu najbliższego względem podanego adresu do wysyłki.

Więcej szczegółów

37,00 zł

-33,00 zł

70,00 zł

Rabaty ilościowe

IlośćCenaOszczędzasz
3 0,00 zł Do 111,00 zł
4 -4,00 zł Do 164,00 zł

Opis

Czas realizacji zamówienia:24h-48h
Pojemność:1L

Więcej informacji

Przy zamówieniu min. 2 szt. dodajemy bardzo wygodną maseczkę ochronną dwuwarstwową profilowaną - bawełna 100%, która świetnie sprawdzi się w upalne dni.

Oferta ważna od 1 do 15 września 2020

LANOLIN KONCENTRAT- Lanolina z nanosrebrem do prania pościeli wełnianych.

Dzięki zawartości naturalnych składników piorących (lanolina, nanocząsteczki srebra aXonnite Silver) oraz obojętnemu odczynowi nadaje wyrobom miękkość, puszystość oraz chroni włókno wełny przed zabrudzeniami. Stosowany zgodnie z zaleceniami usuwa bakterie i zapobiega tzw. filcowaniu się wełny.

 

 

Łagodny koncentrat o przyjemnym i delikatnym zapachu . Lanolin (regenerator lanolinowy) o konsystencji balsamu, który zawiera dodatek lanoliny oraz nanocząsteczki srebra aXonnite Silver, przeznaczony głównie do prania, odświeżania  i konserwacji wyrobów  ze 100 % czystej, żywej wełny typu camel, kaszmir, merynos, angora itp. Nadaje wyrobom miękkość, puszystość, chroni włos wełniany przed zabrudzeniami. Stosowany zgodnie z zaleceniami na etykiecie zapobiega tzw. filcowaniu się wełny. Regenerator można stosować do prania ręcznego kołder wełnianych, podkładów, koców, dywanów,  wykładzin, swetrów oraz do prania ręcznego i w pralkach (dodajemy niewielką ilość, ponieważ mocno się pieni) delikatnych tkanin wełnianych, bawełnianych, jedwabnych, także ubranek dziecięcych.

aXonnite Silver, czyli nanocząstki srebra zawarte w Lanolinie, wykazują przede wszystkim silne działanie antybakteryjne. Zapobiegają rozwojowi szkodliwych mikroorganizmów, które nie potrafią rozwinąć oporności na aXonnite Silver ze względu na kilka mechanizmów dezaktywacji bakterii.  Oznacza to, iż w kontakcie z nanocząstkami bakterie nie są zdolne do namnażania.

Wyniki badań wykazały, że dodatek srebra aXonnite Silver:
– hamuje wzrost drobnoustrojów (wysoka biobójczość);
– usuwa źródła nieprzyjemnych zapachów.

Nanocząstki aXonnite Silver są:
– neutralne chemicznie;
– odporne na promieniowanie UV;
– czyste chemicznie (wytwarzane z czystego srebra Ag – 99,99%);
– bezpieczne dla ludzi i zwierząt.

Badania wykazały również, że aXonnite Silver redukuje drobnoustroje tlenowe wyizolowane ze skóry, oznacza to, że wyrób stosowany na powierzchni skóry lub w kontakcie z nią chroni ją przed infekcjami bakteryjnymi oraz zapobiega powstaniu zakażeń skórnych.

 

Inne zastosowania LANOLINY :

–       do prania odzieży nie tylko wełnianej (pranie ręczne i w pralce);

–       do prania dywanów, wykładzin

–       do mycia stóp, dłoni 

–       do nawilżania i natłuszczania skóry ciała

–       do zmiękczania skóry naturalnej (obuwie, kurtki, kanapy)

–       do mycia auta

–       do mycia szyb i ram okiennych

–       do kąpieli psów i kotów (sierść jest miękka i błyszcząca)

Więcej informacji o tym jak stosować LANOLIN znajdziesz w zakładce pielęgnacja pościeli wełnianej ( tutaj)

 

Ciekawostka:

Lanolina to wosk chroniący wełnę owiec przed zamoczeniem i  zabrudzeniem ma bardzo dobre właściwości pielęgnacyjne, ze względu na podobny skład do warstwy lipidowej skóry ludzkiej.  Jest naturalnym emulgatorem.. Od dawna znane są jej właściwości jako środka oczyszczającego, zmiękczającego, wygładzającego i natłuszczającego. Dobrze przenika w głąb skóry,  reguluje gospodarkę wodną, zmiękcza naskórek oraz zmniejsza szorstkość skóry. Działa jako smar w pęknięciach warstwy rogowej,  Wykazuje wysoką zdolność w penetracji naskórka  Tworzy na skórze film, dzięki czemu zmniejsza się odparowywanie wody z naskórka. Ze względu na te cechy lanolina wykorzystywana jest jako baza lub nośnik w maściach, kremach, balsamach, materiałach opatrunkowych.

Produkty powiązane