raty przez internet leasing przez internet

Lana Delicato kołdra

Nowy

Piękna kołdra wełniana wykonana z czystej, żywej wełny kaszmir. Ze względu na wyjątkową delikatność, ten rodzaj wełny polecany jest osobom o wrażliwej skórze. Kołdra jest stosunkowo lekka i jedwabista w dotyku. Biały kolor podkreśla jej subtelność...

Więcej szczegółów

1 990,00 zł

Opis

Materiał:wełna kaszmir
Czas realizacji zamówienia:do 3 dni roboczych
Gwarancja:3 lata
Tolerancja wymiarów:2,5%

Więcej informacji

Bardzo luksusowa kołdra wełniana oraz niesamowicie delikatna i jedwabista  w dotyku, wykonana z czystej, żywej wełny kóz kaszmirskich. Polecana dla osób o wrażliwej skórze ciała.

Zewnętrzną stronę kołdry pokrywa lekko strzyżony wzór w tzw. plastry miodu, druga strona jest jednolicie gładka. Kołdra zapewnia spokojny, głęboki sen utrzymując stałą temperaturę naszego ciała. Regulując ciśnienie krwi i pracę serca, działa uspokajająco. Doskonale oddycha, oddaje na zewnątrz nadmiar nagromadzonego ciepła. Wełna masuje skórę poprawiając jej ukrwienie i wygląd. Ze względu na swoje szczególne właściwości najlepiej stosować kołdrę wełnianą bez poszewek tak, aby zapewnić maksymalny kontakt skóry z wełną.

Każdy produkt opatrzony marką Złote Runo ma szerokie zastosowanie profilaktyczno-terapeutyczne i jest zalecany w leczeniu dolegliwości bólowych wielu schorzeń narządu ruchu, szczególnie w procesie rehabilitacji stanów pourazowych i złamaniach, schorzeń reumatycznych, stanach zapalnych, zmianach zwyrodnieniowych stawów kończyn i kręgosłupa.